chutix_iva

Ahoj všem. Vítejte.

Jak už název napovídá, tak tenhle blog je o chutích a receptech. A vzhledem k tomu, že každému chutná něco jiného, tak tu najdete x receptů na různé chuťovky – proto chutix :).

Abych se s vámi mohla podělit o své oblíbené recepty, rozhodla jsem se založit tyhle webovky. Ale pozor, vysokou gastronomii tu určitě nehledejte. Nejsem žádná velká kuchařka, o čemž svědčí i fakt, že koprovku (a vlastně skoro všechny ostatní omáčky) u nás doma připravuje moje drahá polovička. Jinými slovy, klasické recepty na obědy či večeře tu prosím nehledejte, neočekávejte a ani po mně nechtějte :).

Co tu ale najdete, tak jsou recepty (z dostupných surovin) na všechny možné i nemožné chuťovky, tipy na různé druhy pohoštění od pomazánek, dipů, chlebíčků, jednohubek, předkrmů, svačinek, večerního (i odpoledního, když na to přijde) zobání a nebude chybět i něco sladkého.

Vzhledem k tomu, že nejsem kovaná kuchařka, tak v kuchyni nepotřebuji trávit hodiny času. Spíš bych se charakterizovala jako nadšená hostitelka. A protože mám nejradši jednoduché, chutné a hlavně relativně rychlé recepty z dostupných surovin, tak přesně takové recepty tu najdete.

A co je tedy mým cílem? Přinést ženám (klidně i mužům, když na to přijde 🙂 inspiraci, aby se při pomyšlení na přípravu pohoštění, ať už pro rodinu, přátele či známé, nestresovali myšlenkou, co mají zase přichystat, ale aby vše zvládli v klidu a v pohodě – tedy pokud možno chutně a rychle.

Takže kdo vládne kuchyni? VY! Pojďme tedy na to – s chutí(x) do toho, půl je hotovo :-). Budu moc ráda, když mi necháte komentář nebo napíšete, který z mých receptů jste vyzkoušeli a jak se vám povedl.

Máte-li v rukávu taky nějaký osvědčený recept na pohoštění, o který byste se se mnou rádi podělili, tak sem s ním – inspirace není nikdy dost.

A mimochodem, jste-li fanouškem sociálních sítí, tak mě najdete na Instagramu a Pinterestu.

Tipy na pohoštění